Nos-bougies-artisanales-disponibles-chez-Yuman-Village-à-Bruxelles OALI

Onze handgemaakte kaarsen zijn verkrijgbaar bij Yuman Village in Brussel.

Een handgemaakte kaars in Brussel, ontworpen om lang mee te gaan

Bij OALI wordt elke kaars met de hand gegoten in een handgemaakte en beschilderde keramische pot. We gebruiken plantaardige was , een natuurlijke katoenen lont en geuren uit Grasse die vrij zijn van schadelijke stoffen. Het gebaar is simpel maar krachtig: een handgemaakte kaars in Brussel aanbieden die schoonheid, betekenis en duurzaamheid combineert.

Yuman Village, een plek die zich inzet voor anders consumeren

Yuman Village , gevestigd in Sint-Gillis, is veel meer dan een winkel. Het is een plek gewijd aan de circulaire economie en verantwoord consumeren. Je vindt er lokale ontwerpers, zero-waste alternatieven, natuurlijke cosmetica, duurzame kleding... en nu ook ambachtelijke kaarsen van OALI .

Door ons aan te sluiten bij Yuman Village, delen we een gemeenschappelijke visie: we willen producten aanbieden die respect hebben voor de planeet, vakmanschap bevorderen en een authentieke ervaring bieden.

Kaarsen die bloeien na de vlam

De ziel van OALI schuilt ook in het unieke concept: zodra de kaars opbrandt, transformeert de pot. Het papieren label met zaadjes kan in de aarde worden geplant en een paar weken later verschijnen er tere wilde bloemen.
Een eenvoudige en poëtische cyclus, in perfecte harmonie met de circulaire filosofie van Yuman Village .

Waar u ons in Brussel kunt vinden… of online

U kunt onze kaarsen ontdekken en kopen bij Yuman Village, chaussée de Charleroi 123, 1060 Saint-Gilles .
Maar als u dat liever heeft, kunt u al onze creaties ook bestellen op onze website oali.be.
Of u nu op doorreis bent in Brussel of lekker thuis blijft, er is altijd een manier om een ​​handgemaakte kaars van OALI in uw dagelijks leven te integreren.


Terug naar blog

Reactie plaatsen